GLO PRP - tuotteiden jälleenmyyjät

Tältä sivulta löydät Glofinn Oy:n sekä GLO PRP-verihiutaleplasmatuotteiden jälleenmyyjät ympäri Euroopan.

Jälleenmyyjät

Baleaarit

Medical Health Services
Dr. Marco Seita
Puh. +35 605 296 373
mseita@mh-mallorca.com
www.mh-mallorca.com

Baltia: Liettua, Latvia ja Viro

Medispa Grozio Akademija
Puh. +370 37 211 888
medi@medispa.lt
www.medispa.lt

Benelux

Dalton Medical
Ron v. Strombroek
Puh. +31 162 744 447
ron@daltonmedical.nl
www.daltonmedical.nl

Bulgaria

Euromeda Ltd
Tania Tzveetkova
Puh. +359 889 751 414
ttzvetkova@euromeda.bg
www.euromeda.bg

Espanja

Aster Médica, S.L.
Andrés Gutiérrez
Puh. +34 917 314 276
a-gutierrez@astermedica.es
www.astermedica.es

Irlanti

Janette McGovern
janettemcgovern@gmail.com

Italia

Advanced medical aesthetic solutions
Dr.ssa Simonetta Ronzino
tel  (+39) 06 90405061 / 06 97607941
info@advanced-maes.com - www.advanced-maes.com

Iso-Britannia

York Medical Technologies Ltd
Oliver Blackburn
Puh. +44 779 225 1985
sales@yorkmedicaltechnologies.com
www.yorkmedicaltechnoloigies.com

Kreikka ja Kypros

Ortholand Sa
Katerina Balilaki
Puh. +30 210 258 2700
ortholand@ortholand.gr
www.ortholand.gr

Pohjoismaat: Suomi, Ruotsi ja Norja

Upviser Oy
Ilkka Korhonen
Puh. +358 10 835 4500
info@upviser.fi
www.upviser.fi

Portugali

Hemicare
Carlos Simão
Puh. +351 219 383 260
carlos.simao@hemicare.pt
www.hemicare.pt

Puola

Lucidness
ul. Bartnicza 9 lok 3
03-358 Warszawa
Puh. +48 22 415 56 45

Direct contact: wojciech.wesolowski@lucidness.pl
Puh +48 608 076 672

Office:
biuro@lucidness.pl
Puh. +48 22 415 56 45

Ranska

Medkapp
Karine Popis
Puh. +33 685 570 452
k.popis@novelskin.fr

Romania

Leo Smart Business
Dr. Stefan Jianu
Puh. +40 722 525 965
stefan.jianu@gmail.com
www.leosmart.ro

Saksa

Trias Medical Group Gmbh & Co. KG
Rüdiger Schramm
Puh. +49 172 915 2371
r.schramm@trias-medical-group.de
www.trias-medical-group.de

Turkki

Regen Medical
Salih Yildirim
Puh. +90 530 567 4504
s.yildirim@biotrend.com.tr
www.prpnedir.com

Asiamies Unkarissa

VIVID INCOMING
Ms. Nóra Závoczki
Puh: +36-20-3891730
nora.zavoczki@vividincoming.hu
http://vividincoming.hu/en/index.php

Asiamies Venäjällä

Вестерхолм Паси

ООО «СМАРТ Секьюрити»

196006, РФ, Санкт-Петербург,

Московский пр. 212

Тел. +7 812 9561260

Моб.: +7 921 346 9003

pasi@smart-security.ru

www.smart-security.ru

Suosittele meitä